Gold Saç Ekim ve Estetik Merkezi

Saç Ekim Fiyatı Nasıl Belirlenir?

Saç ekiminde net bir fiyat uygulaması söylemek pek mümkün değildir. Saç ekim merkezine ilk görüşmeye gittiğinizde uzmanınız size saç muayenesinden sonra yapılacak işlemler hakkında genel bir bilgi verir ve kaç seans gerekli, hangi yöntem uygulanacak, nasıl malzemeler kullanılacak, bu gibi konularda kesin bir netliğe ulaşıldıktan sonra size saç ekiminizin maliyeti hesaplanır ve söylenir.

Ek seans gerekli olup olmadığı saçınızın analizi yapıldıktan sonra belli olur ve kök alınacak bölgede yoğunluk az ise ek seans gerektirebilir bu da ek bir maliyet demektir. Saçınızın yoğunluğu çok ise tek seansta istenilen saç kökleri alınır saçsız bölgeye nakledilir, ek seans gerektirmez ve maliyeti çok daha düşük olur. Saçlı bölge çok fazla, saçsız bölge çok az ise bu noktada maliyet diğer saydıklarımız ile kıyaslanamayacak kadar az olur.

Hiç yorulmadan Telefonunuzun “Whatsapp” Uygulamasından “0.543 358 90 90″ numaraya fotoğrafınızı gönderebilir, dilerseniz de web sitemizin “Fiyat alın” kısmından ulaşabilirsiniz.

Binevler Mah. Üniversite Blv. No.160 ( Özel Akademi Hastanesi ) Şahinbey/Gaziantep

444 93 86

0 543 358 90 90

info@fuesacekim.net